ინტერაქტიული დაფა: DS-D5C65RB/A
DS-D5C65RB/A
65 დიუმიანი 4K ინტერაქტიული ეკრანი
  • UHD 4K დისპლეი 3840×2160 გარჩევადობით.
  • სწრაფი რეაგირება, მაქსიმუმ 50-პუნქტიანი შეხების კონტროლი და გლუვი წერის გამოცდილება.
  • ჩაშენებული ქსელის გადამრთველი ჩიპი ინახავს ქსელის გადამრთველს.
  • EDLA სერთიფიცირებული
არტიკული: 16-01-0012
სპეციფიკაცია
ფანტასტიკური
სპეციფიკაცია
  • პროდუქტის მოდელი
  • ჩვენება
  • შეეხეთ
  • ჩამონტაჟებული სისტემა
  • შიდა ფუნქცია
  • ინტერფეისი
  • ძალაუფლება
  • გენერალი
  • სამუშაო გარემო
  • ჩვენება
  • ეკრანის ზომა 65 ინჩი
  • განათება DLED
  • Pixel Pitch 0,124 (H) × 0,372 (V) მმ
  • რეზოლუცია 3840 × 2160 @ 60 ჰც
  • სიკაშკაშე 400 cd/m² (ტიპ (მოწინავე ენერგოეფექტური).)
  • ფერის სიღრმე 10 ბიტიანი
  • ჩვენების ფერი1 (მოწინავე ფუნქციონალური).07 გ
  • რეაგირების დრო 5 ms
  • პანელის ტიპი VA
  • ფერის გამიტი 72% NTSC (CIE1931) (ტიპ.)
  • განახლების სიხშირე 60 ჰც
  • ხედვის კუთხე 178° (H)/178° (V)
  • ასპექტის თანაფარდობა 16:9
  • ზედაპირის სიხისტე 9H (ფანქარი) 7 (Mohs)
  • ზედაპირის მინა გაბრწყინების საწინააღმდეგო მინა
  • ზედაპირის ნისლი 25% Haze
  • შუშის შეკვრის მეთოდინულოვანი ლამინირება
  • ჩვენების ზონა 1428.48 მმx803.52 მმ
  • მუშაობის ხანგრძლივობა 7 × 16 H
  • ტრანსმისია 88% ± 3
  • შეეხეთ
  • ტიპიინფრაწითელი სენსორული ეკრანი
  • შეეხეთ რეაგირების დროს  ≤ 2 ms
  • მინიმალური შეხების ობიექტი ≥ 1,5 მმ (≥ 90% შეხების არე)
  • შეეხეთ სიზუსტეს ± 0,5 მმ (≥ 90% შეხების არე)
  • ჩამონტაჟებული სისტემა
  • ოპერაციული სისტემა Android 13.0
  • მეხსიერება 8 GB
  • ჩაშენებული საცავი 128 GB
  • პროცესორიოთხბირთვიანი Cortex-A76 × 4 (2.4 GHz) და ოთხბირთვიანი Cortex-A55 × 4 (1.8 GHz)
  • GPUMali-G610 MC4
  • HDCP ვერსია2.3
  • შიდა ფუნქცია
  • დინამიკიჩაშენებული 2 × 20 W + 25 W დინამიკი;
  • Bluetooth ჩაშენებული BLE (Bluetooth Low Energy) მოდული მხარს უჭერს Bluetooth 5.1
  • NFCეკრანის ასახვის მხარდაჭერა Android ტელეფონებით
  • სინათლის სენსორიდიახ
  • ინტერფეისი
  • საკონტროლო ინტერფეისი TOUCH-USB 3.0 × 3, RS232 × 1
  • ქსელის ინტერფეისი LAN (1000 Mbps) × 2 WIFI AP & Station, 2.4G/5G WIFI 6, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2 × 2 MIMO (2.4 GHz და 5 GHz) ავთენტიფიკაციის პროტოკოლები WEP, WPA2, WPA , PSK და 802.1X EAP
  • მონაცემთა გადაცემის ინტერფეისი USB 3.0 × 4, USB 2.0 × 1, Type-C × 2 (Type-C მხარს უჭერს USB 2.0, DP 1.2 და დატენვის ფუნქციებს; გვერდითი დატენვა 15 W, წინა დატენვა 65 W)
  • ძალაუფლება
  • ელექტრომომარაგება 100-დან 240 VAC-მდე, 50/60 ჰც
  • ლოდინის მოხმარება ≤ 0,5 ვტ
  • საშუალო მოხმარება < 107 W
  • ძირითადი
  • VESA 600 მმ × 400 მმ (4 × M8-25 მმ)
  • პაკეტის ზომები (W × H × D)1704 მმ × 251 მმ × 1073 მმ
  • წმინდა წონა 36,6 კგ
  • მთლიანი წონა 46,6 კგ
  • სამუშაო გარემო
  • სამუშაო ტემპერატურა 0 °C-დან 40 °C-მდე (32 °F-დან 104 °F-მდე)
  • სამუშაო ტენიანობა 10%~90% RH