IPC-D120HA 2.8MM
IP კამერა – 2მპ 2.8მმ Dome, ადამიანის და ავტომობილის სილუეტის ამოცნობით, HiLook
არტიკული: 08-04-0034
210,00
სპეციფიკაცია
კამერის ტიპი: Dome
სენსორი ზომა: 1/2 (მოწინავე ენერგოეფექტური).9
ლინზა: 2.8 მმ
დიაფრაგმა: F2.0
ჰორიზონტალური ხედვის კუთხე: 104°
ვერტიკალური ხედვის კუთხე: 58°
მინიმალური განათება: 0.01 Lux
ღამის ხედვის მანძილი: 30 მ
WDR: DWDR
ONVIF: Profile S, Profile T
DC კვება (ვოლტი): 12 V
PoE: IEEE 802.3af
(36.00–57.0 V)
მაქს.ენერგიის მოხმარება
(ვატი): 6.5 W
სამუშაო ტემპერატურა: -30 °C ..60 °C