ინტერაქტიული დაფა: DHI-LPH75-ST420
75 დიუმიანი ჭკვიანი ინტერაქტიული დაფა DHI-LPH75-ST420
  • 75 დიუმიანი ჭკვიანი ინტერაქტიული დაფა
  • 4K DLED დისპლეი Zero Air Gap ტექნოლოგიით, რომელიც იძლევა ნათელ სურათს მკვეთრ, ნათელ ფერებში.
  • უსადენო ეკრანის გაზიარება მრავალი მოწყობილობიდან ინტუიციური, ადვილად გამოსაყენებელი სისტემით.
  • 8 ფიზიკური წინა ღილაკი ფუნქციებზე სწრაფი წვდომისთვის.
  • კონფიდენციალურობისა და უსაფრთხოებისთვის.
  • გადართვა Android-სა და Windows-ს შორის და OPS მოდული არჩევითია.
არტიკული: 16-01-0008
სპეციფიკაცია
ხარისხიანი
Built-in System
Operating System Android 11
CPU Quad-core A55
CPU Frequency 1.9 GHz
GPU ARM Mali-G52 MP2 (2EE)
RAM 8 GB (optional 4 GB)
ROM 64 GB (optional 32 GB)
LCD Panel
Panel Dimensions 65 inch; 75 inch; 86 inch
Backlight DLED
Aspect Ratio 16:09
Brightness 400 cd/m² (typ.)
Contrast VA: 4000; IPS: 1200
Resolution 3840 × 2160
Viewing Angle 178° (H) / 178° (V)
Lifespan 50,000 hours
Display Color 1.07 B
Response Time 8 ms (typ.)
Refresh Rate 60 Hz
Device Ports
Light Sensor Yes
Front Ports Type C × 1 (4K@60 Hz, Touch)
HDMI In × 1 (4K@60 Hz)
USB 3.0 Type-B × 1 (Touch)
USB 3.0 Type A × 2
Mic In × 1 (3.5 mm port)
Rear Port Type C × 1 (4K@60 Hz, Touch)
HDMI In × 2 (4K@60 Hz)
VGA In × 1 (1080p@60 Hz)
USB 3.0 Type-B × 3 (Touch)
HDMI Out × 1
USB 3.0 Type A × 2
Micro USB × 1
RS-232 × 1
RJ45 In × 1
RJ45 Out × 1
Audio In × 1 (3.5 mm port, used to play sound with VGA)
Audio Out × 1 (3.5 mm port)
SPDIF Out × 1 (Optical port)
OPS slot × 1
Function
IR Receiver Yes
Bluetooth Bluetooth 5.2
Wi-Fi WIFI 5, 2.4 GHz/5 GHz; Integrated WiFi 802.11 b/g/n/ac, supports PEAP/EAP-GTC authentication protocol within 802.lX
Wireless Access Point WIFI 5, 2.4 GHz/5 GHz; Supports enabling Hotspot and Wi-Fi at the same time
Touchscreen
Touch Technology Type Infrared touch technology
Attachment Method Zero Air Gap
Response Time ≤10 ms
Touch Points Android: 32, Windows: 40
Touch Accuracy ± 1 mm (over 90% Area)
Valid Touch 2 mm
Touch Height <2.5 mm
Writing Mode Finger + Pen (attaches magnetically)
Communication Mode USB
Anti-light Interference Anti-dazzle tempered glass
Surface Hardness 8H
Touch Resolution 32767 × 32767
Speaker
Built-in Speaker 2
Power 2.0 sound channel, front-end: 2 × 15 W
General
Power Supply 100–240 VAC, 50/60 Hz
Power Consumption 65-inch: 120 W (typ.); 200 W (max.)
75-inch: 150 W (typ.); 300 W (max.)
86-inch: 200 W (typ.); 400 W (max.)
Standby Power Consumption ≤0.5 W
Operating Temperature 0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Storage Temperature –10 °C to +50 °C (+14 °F to +122 °F)
Operating Humidity 10%–90% (RH)
Storage Humidity 10%–90% (RH)
Product Material Metal
Glass 4 mm Anti-dazzle tempered glass
Casing Color (Frame/Rear) Bottom/top: Silver; left/right: black; back: black
Product Dimensions 65-inch: 1,485.2 mm × 93.0 mm × 924.5 mm
(58.47″ × 3.66″ × 36.40″)
75-inch: 1,707.5 mm × 93.0 mm × 1,050.0 mm (67.22″ × 3.66″ × 41.34″)
86-inch: 1,953.2 mm × 93.0 mm × 1,187.9 mm (76.90″ × 3.66″ × 46.77″)
Packaging Dimensions 65-inch: 1,580.0 mm × 200.0 mm × 1030.0 mm (62.20″ × 7.87″ × 40.55″)
75-inch: 1,800.0 mm × 200.0 mm × 1,165.0 mm (70.87″ × 7.87″ × 45.87″)
86-inch: 2,050.0 mm × 200.0 mm × 1,310.0 mm (80.71″ × 7.87″ × 51.57″)
Net Weight 65-inch: 40 kg (88.19 lb)
75-inch: 52 kg (114.64 lb)
86-inch: 68 kg (149.92 lb)
Gross Weight 65-inch: 50 kg (110.23 lb)
75-inch: 65 kg (143.30 lb)
86-inch: 82 kg (180.78 lb)
Holes Distance 65-inch: 500 mm × 400 mm (19.69″ × 15.75″)
75-inch: 600 mm × 400 mm (23.62″ × 15.75″)
86-inch: 800 mm × 400 mm (31.50″ × 15.75″)