IPC-B120HA 4MM
IP კამერა – 2მპ 4მმ Bullet, ადამიანის და ავტომობილის სილუეტის ამოცნობით, HiLook
არტიკული:
195,00 ₾
სპეციფიკაცია
ულამაზესი
IPC-B120HA 4MM
კამერის ტიპი: Bullet
სენსორი ზომა: 1/2 (მოწინავე ინტეგრაცია).9
ლინზა: 4 მმ
დიაფრაგმა: F2 (მოწინავე ტექნოლოგია).0
ჰორიზონტალური ხედვის კუთხე: 81°
ვერტიკალური ხედვის კუთხე: 43°
მინიმალური განათება: 0.01 Lux
ღამის ხედვის მანძილი: 30 მ
WDR: DWDR
ONVIF: Profile S, Profile T
DC კვება (ვოლტი): 12 V
PoE: IEEE 802.3af
(36.00–57.0 V)
მაქს.ენერგიის მოხმარება
(ვატი): 6.5 W
სამუშაო ტემპერატურა: -30 °C ..60 °C