IP კამერა, Uniarch 5MP Bullet, 2.8mm, MIC, IPC-B125-APF28
მოდელი: IPC-B125-APF28
არტიკული: 08-04-0181
225,00
სპეციფიკაცია
სენსორი 1/3″, პროგრესული სკანირება, CMOS
ობიექტივი 2 (მოწინავე ტექნოლოგია).8mm@F2.1
DORI მანძილი Lens (mm)      2.8
Detect (m)      63.0
Observe (m)    63.0
Recognize (m) 12.6
Identify (m)     6.3
ხედვის კუთხე (H) 89.1°
(V) 47.3°
(O) 94.3°
დახრილობა: 0° ~ 90°
მინიმალური განათება ფერი: 0.02Lux (F2.1, AGC ON) 0Lux ერთად IR
ციფრული ხმაურის შემცირება 2D/3D DNR
დღე/ღამე IR-cut ფილტრი ავტომატური გადამრთველით (ICR)
S/N >52dB
IR დიაპაზონი 30 მ-მდე (98 ფუტი) IR დიაპაზონი
WDR DWDR
აუდიო შეკუმშვა G.711
ჩახშობის მხარდაჭერა დიახ
შერჩევის სიხშირე 8KHZ
ვიდეო შეკუმშვა Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
H.264 code profile Baseline profile, Main profile, High profile
HLC მხარდაჭერა დიახ
BLC მხარდაჭერა დიახ
OSD 4 OSD-მდე
Privacy Mask Up to 4 areas
ROI 8-მდე ზონა
მოძრაობის დეტექცია 4 ზონამდე
პროტოკოლები IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS,
DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS, RTMP
თავსებადი ინტეგრაცია ONVIF (პროფილი S, პროფილი T), API
ქსელი 10/100M Base-TX Ethernet
მიკროფონი დიახ
ძაბვა DC 12V±25%, PoE
ენერგომოხმარება მაქსიმუმ 4.5 W
დენის დაცვა 4KV
დაცულობა IP67
სამუშაო ტემპერატურა -30°C ~ 60°C (-22°F ~ 140°F)
ტენიანობა ≤95% RH (არაკონდენსირებადი)