IP კამერა, Uniarch 2MP Dome, 2.8mm, SD, IPC-D122-PF28K
მოდელი: IPC-D122-PF28K
არტიკული: 08-04-0175
144,00
სპეციფიკაცია
Power DC 12V±25%, PoE (IEEE 802 (მოწინავე ენერგოეფექტური).3af)
Power consumption Max 3.3W
Network 1 * RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet
Edge Storage Micro SD, up to 128 GB
Sensor 1/2.9″, 2.0 megapixel, progressive scan, CMOS
Video Compression Ultra 265, H.265, H.264
H.264 code profile Baseline profile, Main profile, High profile
Frame Rate Main Stream: 1080P (1920*1080), Max 25fps; 720P (1280*720), Max 25fps;
Video Bit Rate 128 Kbps~6 Mbps
Lens Type 2.8mm@F2.1
Iris Fixed
Angle of View Angle of View (H) 111.0°
Angle of View (V) 55,0°
Angle of View (O) 101.1°
DORI Distance Detect (m) 45.0
Observe (m) 18.0
Recognize (m) 9.0
Identify (m) 4.5
Certifications EMC, Safety, Environment
Protection IP67 (IEC 60529)
IK10 (IEC 62262)
Working Environment -30℃~60℃(-22°F ~ 140°F)
Humidity ≤95% RH (non-condensing)
Storage Environment -30℃~60℃(-22°F ~ 140°F)
Dimensions (Ø x H) Ø109x 81mm (Ø4.3” x 3.2”)