IP კამერა, Uniarch 4MP Bullet, 2.8mm, MIC, IPC-B122-APF40
მოდელი: IPC-B122-APF40
მახასიათებლები:
– დღე/ღამის ფუნქცია
– ჭკვიანი IR, 30 მ-მდე (98 ფუტი) IR მანძილი
– ოპტიკური შუშის ფანჯარა მაღალი სინათლის გამტარიანობით
– IR არეკვლის საწინააღმდეგო ფანჯარა ინფრაწითელი გადაცემის გაზრდის მიზნით
– 2D/3D DNR (ციფრული ხმაურის შემცირება)
– ინტეგრირებული მიკროფონი
– Ultra 265, H.265, H.264
– ROI (ინტერესის რეგიონი)
– ONVIF შესაბამისობა
– ფართო ტემპერატურის დიაპაზონი: -30°C ~ 60°C (-22°F ~ 140°F)
– ფართო ძაბვის დიაპაზონი ±25%
– დაცულობა IP67
არტიკული: 08-04-0179
188,00
სპეციფიკაცია
სენსორი 1/2 (მოწინავე ტექნოლოგია).8″, პროგრესული სკანირება, CMOS
ობიექტივი 4.0mm@F2.1
DORI მანძილი Lens (mm)      4.0
Detect (m)      62.1
Observe (m)    24.8
Recognize (m) 12.4
Identify (m)    6.2
ხედვის კუთხე (H) 87.5°
(V) 46.3°
(O) 92.4°
დახრილობა: 0° ~ 90°
მინიმალური განათება ფერი: 0.02Lux (F2.1, AGC ON) 0Lux ერთად IR
დღე/ღამე IR-cut ფილტრი ავტომატური გადამრთველით (ICR)
S/N >52dB
WDR DWDR
აუდიო შეკუმშვა G.711
ჩახშობის მხარდაჭერა დიახ
შერჩევის სიხშირე 8KHZ
H.264 code profile Baseline profile, Main profile, High profile
კადრების სიხშირე Main Stream: 1080P (1920*1080), Max 25fps; 720P (1280*720), Max 25fps;
HLC მხარდაჭერა დიახ
BLC მხარდაჭერა დიახ
OSD 4 OSD-მდე
Privacy Mask Up to 4 areas
ROI 8-მდე ზონა
მოძრაობის დეტექცია 4 ზონამდე
პროტოკოლები IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, RTMP
თავსებადი ინტეგრაცია ONVIF (პროფილი S, პროფილი T), API
ქსელი 10/100M Base-TX Ethernet
მიკროფონი დიახ
ძაბვა DC 12V±25%, PoE
ენერგომოხმარება მაქსიმუმ 3.5 W
დენის დაცვა 4KV
დაცულობა IP67
ტენიანობა ≤95% RH (არაკონდენსირებადი)