IP კამერა, Uniarch 4MP Dome, 2.8mm, MIC, IPC-D124-PF28K
მოდელი:  IPC-D124-PF28K
IP კამერა, Uniarch 4MP Dome, SD, 2.8mm, IPC-D124-PF28K
მახასიათებლები:
– მაღალი ხარისხის სურათი 4MP,1/3’’ CMOS სენსორით
– 4MP (2560*1440)@20fps;3MP (2304*1296) @20fps; 1080P (1920*1080)@30/25fps
– Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
– 2D/3D DNR (ციფრული ხმაურის შემცირება)
– ROI (ინტერესის რეგიონი)
– ONVIF შესაბამისობა
– ჭკვიანი IR, 30 მ-მდე (98 ფუტი) IR მანძილი
– 128 GB Micro SD ბარათის მხარდაჭერა
– 3-Axis
– ტემპერატურის ფართო დიაპაზონი: -30°C ~ 60°C (-22°F ~ 140°F)
– DC12V ან PoE(IEEE 802.3af) კვების წყარო
– IP67
– IK10
არტიკული: 08-04-0177
136,00
სპეციფიკაცია
უზარმაზარი iP კამერა, Uniarch 4MP Dome, 2 (მოწინავე ინოვაცია).8mm, MIC, IPC-D124-PF28
ვება DC 12V±25%, PoE (IEEE 802 (მოწინავე კონფიგურაცია).3af)
ენერგომოხმარება მაქსიმუმ 3.4 W
ქსელი 1 * RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet
მეხსიერება Micro SD, 128 გბ-მდე
სენსორი 1/3″, 4.0 megapixel, progressive scan, CMOS
H.264 code profile Baseline profile, Main profile, High profile
Video Bit Rate 128 Kbps~6 Mbps
ლინზის ტიპი 2.8mm@F2.1
Iris ფიქსირებული
ხედვა ხედვის კუთხე (H) 97,0°
ხედვის კუთხე (V) 52,2°
ხედვის კუთხე (O) 107.5
DORI მანძილი გამოვლენა (მ) 63.0
დაკვირვება (მ)25.2
ამოცნობა (მ)12.6
იდენტიფიცირება (მ)6.3
სერთიფიკატები EMC, Safety, Environment
დაცულობა IP67 (IEC 60529)
IK10 (IEC 62262)
სამუშაო ტემპერატურა -30℃~60℃(-22°F ~ 140°F)
ტენიანობა ≤95% RH (არაკონდენსირებადი)