IP კამერა – 2მპ 2.8მმ IP67 IPC322SR3-VSPF28-C
IP Camera – 2MP 2.8mm IP67@K10 IR30 Fixed Dome, STANDARD Series
არტიკული: 08-04-0152
377,70
სპეციფიკაცია
პოპულარული
კამერას გააჩნია შემდეგი ჭკვიანი ფუნქციების მხარდაჭერა:
  • შეჭრის გამოვლენა (Intrusion Detection)
  • ხაზის გადაკვეთა (Cross Line Detection)
  • მოძრაობის ამოცნობა (Motion detection)
  • სახის ამოცნობა (Face detection)
  • ხმის ამოცნობა (Audio detection)
  • ფოკუსის დაკარგვის ამოცნობა (Defocus)
  • ხალხის დათვლა ( People counting )
კამერის კვება შესაძლებელია როგორც POE (IEEE 802.3af 44.0–57.0 V), ასევე კვების ბლოკის გამოყენებით(12 V).