IP კამერა, Uniarch 4MP Bullet, 4.0mm, MIC, IPC-B124-APF28
მოდელი: IPC-B124-APF28
არტიკული: 08-04-0180
188,00
სპეციფიკაცია
სენსორი 1/3″, 4 (მოწინავე მოდიფიკაცია).0 MP, პროგრესული სკანირება, CMOS
ობიექტივი 2.8mm@F2.1
DORI მანძილი Lens (mm)      2.8
Detect (m)      63.0
Observe (m)    25.2
Recognize (m) 12.6
Identify (m)    6.3
ხედვის კუთხე (H) 6.3°
(V) 52.2°
(O) 107.5°
დახრილობა: 0° ~ 90°
მინიმალური განათება ფერი: 0.02Lux (F2.1, AGC ON) 0Lux ერთად IR
ციფრული ხმაურის შემცირება 2D/3D DNR
დღე/ღამე IR-cut ფილტრი ავტომატური გადამრთველით (ICR)
S/N >52dB
IR დიაპაზონი 30 მ-მდე (98 ფუტი) IR დიაპაზონი
ტალღის სიგრძე 850nm
WDR DWDR
აუდიო შეკუმშვა G.711U, G.711A
ჩახშობის მხარდაჭერა დიახ
შერჩევის სიხშირე 8KHZ